Zahradní krby , strana 7

Také jste toho názoru, že vhodným doplňkem každé zahrady a nezbytným doplňkem každé párty je zahradní krb? Skvělé zahradní krby nejsou, tak jako běžné plechové či litinové grily, pouze zařízením na přípravu pokrmů, ale také efektním detailem a centrálním prvkem každého zahradního posezení. Dříve zahrada spíše sloužila pro užitné účely. Nyní ji využíváme jako místo odpočinku. Staví se proto různá posezení, pergoly a k tomu nepochybně patří zahradní krby, grily, udírny a ohniště jak pro pohodu, tak i pro přípravu různých specialit. Zahradní krb patří do moderní zahrady stejně, jako pěkné krby a kamna do útulné …
rozbrazit celý text této kategorie >>>

Také jste toho názoru, že vhodným doplňkem každé zahrady a nezbytným doplňkem každé párty je zahradní krb? Skvělé zahradní krby nejsou, tak jako běžné plechové či litinové grily, pouze zařízením na přípravu pokrmů, ale také efektním detailem a centrálním prvkem každého zahradního posezení. Dříve zahrada spíše sloužila pro užitné účely. Nyní ji využíváme jako místo odpočinku. Staví se proto různá posezení, pergoly a k tomu nepochybně patří zahradní krby, grily, udírny a ohniště jak pro pohodu, tak i pro přípravu různých specialit. Zahradní krb patří do moderní zahrady stejně, jako pěkné krby a kamna do útulné kuchyně. 

Kam postavit zahradní krby?

Individuálně stavěné zahradní krby jsou většinou součástí kompletního řešení zahrady a mohou vytvořit velmi působivé prostředí. Podobně jako pěkný krb v kuchyni vdechují zahradní krby každé zahradě útulnost a eleganci. Díky rostoucí poptávce je dnes na trhu pestrá škála produktů od jednoduchých plechových grilovacích ohnišť za pár tisíc korun, až po impozantní sestavy za několik desítek tisíc. Každý zahradní krb by však měl stát v závětří na zpevněné nebo přímo dlážděné ploše.

Podle čeho vybírat zahradní krby?

Při nákupu zahradního krbu se stejně jako při pořizování krbových kamen většinou sledují především praktická hlediska. Zařízení by mělo mít podstavec, který je pokud možno těžký, aby zajišťoval stabilitu celé sestavy. Nachází se v něm obvykle i dutina pro skladování paliva. Teprve výš je ohniště a pracovní prostor pro grilování, aby obsluha nemusela být po celou dobu ohnutá. Vyjímatelný popelník umožňuje snadnou údržbu.

Čím v zahradních krbech zatopit?

V zahradních krbech, které využíváme jen pro posezení u ohně, můžeme spalovat jakékoliv dřevo. Měkké dřevo má dlouhý, světlý svítivý plamen a rychle odhořívá. Tvrdé dřevo hoří při správném spalování namodralým plamenem a jeho zbytky pomalu uhasínají a v ohništi vydrží dlouho řeřavé.Optimálním palivem pro zahradní krby je čisté suché dřevo bez příměsi pryskyřice, které netvoří dým a příjemně voní. Na opékání a grilování se v současnosti samozřejmě nejvíce využívá dřevěné uhlí. Užijte svůj zahradní krb se vším všudy a podívejte se také na nabídku krbů a kamen.

Nezapomeňte si prohlédnout také koše na dřevo, vysavače na popel či další užitečné krbové příslušenství z naší nabídky.


schovat >>>

|< < ...3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 >|                              nalezeno 63 produktů

Inca

11 600

Arcus

od 11 770

Avanta

od 11 770

Atlantik Colora

od 11 980

Paleo

11 990

Novera

od 12 870

Arcus Colora

od 13 650

Alegra

14 170


|< < ...3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 >|                              nalezeno 63 produktů

Katalog
Novinky
19.9.2020

I se sporákem můžete vytápět nemovitost

více...
7.9.2020

Kachlová kamna mají své osobité kouzlo

více...
26.8.2020

Krby, které vám budou dělat radost

více...
10.8.2020

Krbové vložky s výměníkem jsou jasným přínosem

více...
21.7.2020

Krbové vložky s výměníkem mají něco do sebe

více...
11.7.2020

Kachlová kamna rozjasní vaši domácnost

více...
19.6.2020

Sporák pojí praktičnost s estetičností

více...
11.6.2020

Peletová kamna do libovolné domácnosti

více...
19.5.2020

Vybírejte zahradní krby na léto

více...
8.5.2020

Ohřejte se u krásných krbových kamen

více...
Kontakt

Sídlo a prodejna:
VOSS Zlín, s.r.o.
Souhrady 61
763 16 Fryšťák
Tel./fax: 577 912 482

David Kuchař
Tel.: 737 868 741

Zdeněk Kuchař
Tel.: 777 733 339

e-mail:
kuchar@kkk-zlin.cz