Začněte chatařskou sezónu se stylovými krby

16.3.2015

Těšili jste se celou zimu, až budete moct vyrazit na chatu a chvilku pobýt v klidu přírody - daleko od ruchů města a veškerých problémů? Zpříjemněte si začátek chatařské sezóny se stylovými krby, které vám pomohou ještě intenzivněji relaxovat. Kdo by si také nechtěl vychutnat pohled na plápolající oheň a příjemné teplo, které dokážou vykouzlit právě jen krby? Přečtěte si o veškerých dalších výhodách, které vám krby přinesou.

Krby vytopí studenou místnost raz dva

Krby jsou oblíbeným doplňkem na chatách a chalupách nejen kvůli jejich nesporné estetické hodnotě. Jejich velkou předností je také efektivita, s jakou dokážou během chvíle vyhřát i místnosti, které nebyly dlouho používané. S krby se tak nemusíte bát, že budete o víkendu místo relaxace klepat kosu. Krby s moderními krbovými vložkami s dvojitým spalováním vás spolehlivě zahřejí.

Ekonomicky výhodný způsob vytápění

Krby fungují na principu vytápění pomocí pevného paliva, nejčastěji dřeva. Dřevo je přitom velmi levným materiálem, který je v chatařských oblastech snadno k dostání. Užívat krby je tak výhodné nejen z hlediska efektivity vytápění, ale také z ekonomického hlediska. Kdo by si také chtěl dělat o sobotě starosti s tím, že mu kvůli jeho vlastnímu pohodlí zbytečně utíkají peníze z kapes? S krby se ničeho takového bát nemusíte.

Bezpečnost na prvním místě

Dobám, kdy byly krby poměrně riskantním luxusem, dávno odzvonilo. Nemusíte se bát rizik spojených s otevřeným ohněm. Krby, které jsou v současnosti na trhu k dostání, odpovídají přísným normám a oheň je zde uzavřen za speciálně upravenými dvířky. Díky jejich prosklení se však nepřipravíte o uklidňující pohled do plamenů a užijete si tak jak komfortu, tak bezpečí.

Využijte předsezónních slev na krby

Zaujali vás krby a jejich přednosti? Chcete si i vy vyzdobit chatu jedinečným, ale funkčním doplňkem? Využijte předsezónních slev na krby i na kachlová kamna a užijte si tak tento chatařský rok skutečně stylově. Neváhejte. Uklidňující světlo a teplo ohně si můžete dopřát už teď. 

Katalog
Novinky
15.6.2018

Peletová kamna zdroj ekonomického tepla

více...
7.6.2018

Poznejte přednosti kachlových kamen

více...
20.5.2018

Pořiďte si moderní krby na zahradu

více...
16.5.2018

AKCE HAAS+SOHN

více...
10.5.2018

Sporáky vhodné do libovolného interiéru

více...
16.4.2018

Provozně úsporná peletová kamna

více...
10.4.2018

Moderní sporáky s troubou

více...
25.3.2018

Moderní a originální kachlová kamna

více...
6.3.2018

Co vám přinesou krbová kamna s výměníkem?

více...
24.2.2018

Kvalitní krbové nářadí ke každému krbu

více...
Kontakt

Sídlo a prodejna:
VOSS Zlín, s.r.o.
Souhrady 61
763 16 Fryšťák
Tel./fax: 577 912 482

David Kuchař
Tel.: 737 868 741

Zdeněk Kuchař
Tel.: 777 733 339

e-mail:
kuchar@kkk-zlin.cz