Krbové nářadí patří ke každému krbu

30.10.2014

Vlastníte v rodinném domku krb, ale nemáte kvalitní krbové nářadí? Velká chyba! Bez kvalitního krbového nářadí byste o provozu krbu neměli ani přemýšlet. Jedná se totiž o nezbytné příslušenství, které Vám usnadní nejen manipulaci s popelem či žhavým dřevem a uhlíky, ale také následné čištění krbů a další podobné úkony. Aby byl krb ozdobou domova, je zkrátka nutné o něj pečovat. Stejně tomu je i u krbových kamen či kachlových kamen a i v tom Vám poté pomůže kvalitní krbové nářadí. Neváhejte a pořiďte si krbové nářadí i Vy, nebudete litovat.

Krbové nářadí jako ozdoba interiéru? Proč ne!

Přemýšlíte, kam krbové nářadí uklidíte, aby neničilo celkový vzhled Vašeho interiéru, ale i přesto bylo stále po ruce a pokud možno i u krbu? Takové myšlenky zažeňte. V dnešní době se vyrábí vkusné krbové nářadí, které Váš interiér naopak doplní! Správně zvolené krbové nářadí akorát dotvoří celkovou atmosféru a bude se skvěle vyjímat. Vybírat můžete například z vkusných stojanů na krbové nářadí od společnosti HAAS+SOHN či Jarkov, které se navíc vyrábí v několika barevných provedeních. Vybere si tak opravdu každý. Velice praktickým pomocníkem pak může být také velký koš na dřevo s krbovým nářadím, který tak plní dvě funkce naráz.

Kde krbové nářadí můžete pořídit?

Pokud chcete vybírat z pohodlí domova a netrápit se zbytečně zdlouhavými návštěvami kamenného obchodu, navštivte internetový obchod Kkk-zlin.cz od společnosti VOSS Zlín, s.r.o., kde najdete velice kvalitní krbové nářadí za rozumnou cenu. Objednávat můžete z pohodlí domova v kteroukoli denní i noční hodinu. Nakupovat můžete nejen pomocí nákupního košíku na internetových stránkách, ale také pomocí telefonu, e-mailu či písemně na adrese obchodu.

Objednávka na krbové nářadí a další zboží je vždy přijata do 24 hodin a o odeslání budete telefonicky informováni. Stejně tak můžete do 24 hodin objednávku bez problémů zrušit. Při nákupu nad 5 000 Kč je pro Vás připraveno poštovné a balné zdarma. Díky tomu je výhodné podívat se i po jiných doplňcích ke krbu a po dalším krbovém příslušenství, mezi které se řadí například regulátory tahu, krbové výměníky apod. O tom, že krbové nářadí se může stát skvělým a hlavně praktickým pomocníkem, není pochyb a tak v nabídce internetového obchodu Kkk-Zlin.cz můžete nalézt i elektrický vysavač popela, který Vám také usnadní mnoho starostí.

Pokud přeci jen chcete navštívit kamennou prodejnu, splní Vám tento internetový obchod i toto přání. Jejich pobočka sídlí ve Fryšťáku a otevřeno mají od pondělí až do soboty. Věřte, že tito odborníci se o Vás skvěle postarají. Sám majitel obchodu pak říká: „ Jaké je naše poslání? Chceme, abyste si s naší pomocí dokázali vytvořit takový domov, k jehož „krbu" se budete rádi vracet.“

Katalog
Novinky
8.2.2018

Poznejte kouzlo krbové vložky s výměníkem

více...
22.1.2018

Peletová kamna mají něco do sebe

více...
17.1.2018

Kachlová kamna představují dominantu interiéru

více...
19.12.2017

Moderní sporáky 3v1

více...
14.12.2017

Víte, proč si pořídit krbová kamna?

více...
9.11.2017

Jak si vykouzlit teplo domova

více...
19.10.2017

Výměník je zárukou tepla v celém domě

více...
13.10.2017

Kachlová kamna jako ikona vaší nemovitosti

více...
25.9.2017

Moderní sporáky do každého interiéru

více...
23.9.2017

Nová krbová kamna originálního vzhledu

více...

přihlašeni

Kontakt

Sídlo a prodejna:
VOSS Zlín, s.r.o.
Souhrady 61
763 16 Fryšťák
Tel./fax: 577 912 482

David Kuchař
Tel.: 737 868 741

Zdeněk Kuchař
Tel.: 777 733 339

e-mail:
kuchar@kkk-zlin.cz