Krby

1.8.2013

Moderní krby zdrojem tepla i potěšením pro oči

Odjakživa Vás fascinovaly romantické pohledy do místností, kde se rozprostíraly majestátní krby jako dominanta každého pokoje? Krby jsou ideálním způsobem, jakým vyzdobit interiér a zároveň jsou velmi efektivním zdrojem tepla. Krby dokážou v chladných měsících doslova zázraky, a to především v nepravidelně vytápěných místnostech, kde je třeba rychle zatopit. Přesto se nemusíte dělat starosti, že by moderní krby nebyly dostatečně komfortní a bezpečné. Časy, kdy byl tento způsob vytápění riskantním, jsou dávno pryč. Oheň nyní zakrývá prosklení nerušené žádnými příčkami, takže se nepřipravíte o fascinující pohled do plamenů, aniž byste se museli bát poletujících jisker nebo nepříjemného nepořádku. Zútulněte Váš vlastní dům, víkendovou chatu nebo každé jiné místo, kde se chcete rádi a znovu scházet se svými blízkými a rodinou – vsaďte na moderní designové krby!

 

Moderní krby, které si nyní můžete pořídit do jakéhokoliv interiéru, eliminují díky systému krbových vložek původní negativa tohoto způsobu vytápění. Díky nejnovějším materiálům a technologiím se neztrácí tolik tepla mimo místnosti, které chcete zútulnit. Velkou výhodou, kterou krby svým majitelům nabízí, je potom ekonomické hledisko. Krby lze používat díky palivům, která jsou cenově velmi nízká. V zimě si tak jednoduše a efektivně zatopíte díky dřevu, které je dostupné doslova za pár korun. A na koho se obrátit, když se jedná o krby, kamna, sporáky a jiné podobné produkty? VOSS Zlín s.r.o. s dlouholetou tradicí dodávající zboží od léty prověřených tuzemských i zahraničních firem je Vám plně k dispozici. Důvěřujte zkušenostem a kvalitnímu zboží – vyberte si krby od VOSS Zlín s.r.o.

 

A že si nejste zcela jisti, zda jsou pro Vás krby to pravé řešení? Kromě prvotřídních produktů Vám tým VOSS Zlín s.r.o. nabízí také kvalifikovaný zákaznický servis, kde se můžete o svých plánech poradit. Zjistěte, zda se do Vašeho domova nebo na chatu hodí spíše krby, krbová kamna či jiné způsoby vytápění – obraťte se na specialisty v oboru a vytvořte z každého místa příjemné útočiště pro Vás i Vaše milované.
Katalog
Novinky
8.2.2018

Poznejte kouzlo krbové vložky s výměníkem

více...
22.1.2018

Peletová kamna mají něco do sebe

více...
17.1.2018

Kachlová kamna představují dominantu interiéru

více...
19.12.2017

Moderní sporáky 3v1

více...
14.12.2017

Víte, proč si pořídit krbová kamna?

více...
9.11.2017

Jak si vykouzlit teplo domova

více...
19.10.2017

Výměník je zárukou tepla v celém domě

více...
13.10.2017

Kachlová kamna jako ikona vaší nemovitosti

více...
25.9.2017

Moderní sporáky do každého interiéru

více...
23.9.2017

Nová krbová kamna originálního vzhledu

více...

přihlašeni

Kontakt

Sídlo a prodejna:
VOSS Zlín, s.r.o.
Souhrady 61
763 16 Fryšťák
Tel./fax: 577 912 482

David Kuchař
Tel.: 737 868 741

Zdeněk Kuchař
Tel.: 777 733 339

e-mail:
kuchar@kkk-zlin.cz